2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kazan Yıkama Makinesi

Endüstriyel bulaşıkhaneler için kazan yıkama makinalarının satışı 0212 2370749
AYKYM1 KAZAN YIKAMA MAKİNESİ:Endüstriyel mutfaklarda kullanılan çorba ve benzeri yemekleri pişirmede kullanılan kazanların ve tepsilerin yıkamasında kullanılan bu makine ile; büyük ebatlı yemek kazanlarını ve yemek pişirme tepsilerinizi seri ve hijyenik b
Satış fiyatı 54.957,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

KAZAN YIKAMA MAKİNESİ AYKYM1

Sanayi Tipi Yemek Kazanı Yıkama Makinası - Kazan Yıkama Makinesi

* Termostatı sayesinde yıkama ve durulama suyu sıcaklığı kontrol edilebilen, sahip olduğu 3 farklı yıkama programıyla seri ve pratik yıkama yapabileceğiniz kazan yıkama makinesiyle; Askeriyelerde yemek taşıma kazanlarını yıkama, endüstriyel mutfaklarda çorba pişirmede kullanılan büyük kazanları yıkamada, işletmelerde reçel kaynatma kazanlarını yıkamada ve temizlemede kullanabilirsiniz. - Askeriyeler endüstriyel mutfaklar restaurantlar imalathaneler yemekhaneler için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Kazan yıkama makinesinin dış gövdesi boyler ve yıkama tankı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

* Termostatı sayesinde yıkama ve durulama suyunun sıcaklığını kontol edebilirsiniz - Askeriyeler oteller restaurantlar imalathaneler yemekhaneler için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Kazan yıkama makinesinin ölçüleri 78x95x204 cm olup ağırlıysa 240 kg\'dır - Askeriyeler oteller restaurantlar imalathaneler yemekhaneler için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Yıkama öncesi ayarlayabileceğiniz 3 farklı yıkama programına sahiptir

* Makine içindeki suyun tesisata geri dönmesini engelleyen valf sistemi vardır - Askeriyeler oteller restaurantlar imalathaneler yemekhaneler için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Yemek kazanı yıkama makinesi 400 V ile çalışıp 18 Kw elektrik çeker - Askeriyeler oteller restaurantlar imalathaneler yemekhaneler için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Bu makine ile saatte 240 tepsi yıkama, ayrıca tek kazan koyabildiğiniz sepetlerden ise 30 adet yıkayabilirsiniz

* Tüm gövdesi izole edilmiş kazan yıkama makinesinin suya karşı koruma sınıfı IPX5\'tir

* Kazan yıkama makinesi standart olarak tahliye,deterjan ve parlatıcı pompası dahi şekilde teslim edilir

* Kazan yıkama makinesi 2 yıl garantili olup, kazan yıkama makinesi yedek parçaları (boyler tankı,yıkama tankı,rezistansı,deterjan pompası v.b. kazan yıkama makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kazan yıkama makinesi parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Ayrıca elinizde böyle bir yemek kazanı yıkama makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli kazan yıkama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize yıkama makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kazan yıkama makinesi tamiri-yemek kazanı yıkama makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kazan yıkama makinesiyle ilgililer:kazan yıkama makinesi,çorba kazanı yıkama makinesi,askeriye tipi yemek kabı yıkama makinesi,yemek tenceresi yıkama makinesi,kazan yıkama makinesi tamiri,kazan yıkama makinesi nasıl çalışır?,fırın tepsisi yıkama makinesi,yemek kazanı yıkama makinesi nasıl temizlenir,en ucuz çorba kazanı yıkama makineleri,reçel kaynatma kazanı yıkama makinesi fiyatları,trfaze kazan yıkama makinesi fiyatları, - Askeriyeler oteller yemekhaneler imalathaneler endüstriyel mutfaklar için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kazan yıkama makinesini kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Askeriyeler oteller restaurantlar imalathaneler endüstriyel mutfaklar için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

AYKYM1 KAZAN YIKAMA MAKİNESİ:Endüstriyel mutfaklarda kullanılan çorba ve benzeri yemekleri pişirmede kullanılan kazanların ve tepsilerin yıkamasında kullanılan bu makine ile; büyük ebatlı yemek kazanlarını ve yemek pişirme tepsilerinizi seri ve hijyenik bir şekilde yıkayabileceksiniz. Kazan yıkama makinesi 2 yıl garantili olarak satılıyor - Askeriyeler oteller restaurantlar yemekhaneler imalathaneler endüstriyel mutfaklar için kazan yıkama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KAZAN YIKAMA MAKİNESİ This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Krom tabldot yıkama makinelerinin de satışını yapıyoruz arayabilirsiniz 0212 2370749

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

tabldot yıkama makinesi satıyor musunuz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...