2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


İçecek Ve Sandviç Dolabı

Profesyonel içecek ve sandviç dolabı modelleri kaliteli ekonomik tatlı, meşrubat ve sandviç dolabı fiyatları cafe tipi led aydınlatmalı içecek dolabı teknik şartnamesi uygun sandviç teşhir dolabı fiyatı özellikleri
İçecek Ve Sandviç Dolabı PAK-CAC:Kahve dükkanlarında, self servis lokantalarda sandviç, tatlı ve içecek sergilemek için kullanılan profesyonel içecek ve sandviç teşhir dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan pasta sergileme dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı led aydınlatmalı soğuk tatlı ve içecek dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 3 ayrı rafa sahip sandviç dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir rafları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. İçecek ve sandviç dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 58.722,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

İçecek Sandviç Tatlı Teşhir Dolabı PAK-CAC

 * İçi led aydınlatmalı, dış kasa RGB aydınlatmalı
 * Teşhir edilen ürünleri ön plana çıkaran modern şık tasarım
 * Ayarlanabilir her raf için led aydınlatma mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * 22 mm kalınlığındaki çift cam sayesinde maksimum izolasyon sağlayarak düşük enerji tüketimine sahiptir
 * Özel açılan kapılar sayesinde ürünlere kolay erişim imkanı sağlar
 * Havalandırmalı soğutma sistemine sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Tekerlek opsiyoneldir
 * 1.Raf; 900x200 mm, 2.Raf; 900x300mm, 3.Raf; 900x360mm ölçülerindedir
 * Ağırlık: 180 Kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Isı: +4/+8 °C 
 * Ölçüler: 1015x620x1240 mm
 * Raf Sayısı: 3 adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Voltaj / Güç: 230V / 950W
 * Ürünleri dizmek için arkadan erişim

* Profesyonel 3 raflı içecek ve sandviç dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (led aydınlatması, rafları, kapısı v.b. içecek ve sandviç dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal içecek, sandviç ve tatlı dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel içecek ve sandviç teşhir dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

İçecek Ve Sandviç Dolabı PAK-CAC:Kahvecilerde, okul yemekhanelerinde led aydınlatmalı rafları sayesinde sandviç, tatlı ve içecek gibi ürünler net bir şekilde sergilenebilir, arka kısmından müşteriye rahatlıkla servisi yapılabilir. Soğuk içecek, sandviç ve tatlı gibi paketli veya taze yiyecek içecekler için teşhir dolabının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı, özel açılan kapılara sahip, 3 ayrı raflı içecek ve sandviç dolabı modelidir - İçecek ve sandviç dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok