2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kırık Buz Makinesi

Kırık buz makineleri;Barlar için kırık buz makinesi imalatçısından en kaliteli kırık buz makinesi modelleri balıkçılara en uygun kırık buz makinesi toptan kırık buz makinesi satış listesi balıkçı gemisi tipi kırık buz makinesi fiyatlarıyla kırık buz maki
Kırık Buz Makinesi KS 80/15:Balıkçılar için profesyonel kırık buz makinesi fiyatları barlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik kırık buz makinesi modelleri oteller için endüstriyel kırık buz makinesi teknik şartnamesi fırınlarda hamur soğutmak için kullanılan kırık buz makinesi fiyatı özellikleri kırık buz makinesi bakımı temizliği nasıl yapılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.110,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kırık Buz Makinesi KS 80/15

* Ayak; 0-20 mm
* Kapasite; 24 saat / 80 kg
* Saklama kapasitesi; 15 kg
* Soğutma sistemi; hava soğutmalı / su soğutmalı
* Kontrol sistemi; kontrol mekanizmalı
* Gerilim; 230V 50 Hz
* Güç tüketimi; 600 W
* Soğutucu cinsi; R404A
* Net ağırlık; 64 kg
* Paket ağırlığı; 70 kg
* Net ölçüler; 500 x 696 x 776 mm
* Paket ölçüleri; 580 x 780 x 840 mm
* Deposu içindedir
* Suyu emen sistem olduğundan kuru buz vermektedir
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Fanı önde olduğundan dar alanda çalışabilir
* Kolay kurulum ve bakım
* Düşük su tüketimi
* Enerji tasarrufu
* Yemek sunumları ve kokteyllerde kullanılan kırık buzu elde eden bu kırık buz makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel kırık buz makinesi yedek parçaları (sensörü,redüktör motoru,karıştırma çarkı,hortumu v.b. kırık buz yapma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak kırık buz makinesi yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kırık buz makinesi yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ayrıca elinizde böyle bir kırık buz makinesi var ve arızalıysa veya bar tipi kırık buz makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli kırık buz makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize kırık buz makinesi bakımını tamirini servisini yaptırabilir, kırık buz makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Kırık buz makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kırık Buz Makinesi KS 80/15:Bar tipi otel tipi kırık buz yapma makinesi modelleri endüstriyel buz makinaları çeşitlerinden kırık buz yapma makinesinin imalatı üretimi son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli olarak yapılmıştır.Bu sanayi tipi kırık buz makinesini restoranlarda yemek sunumları için büyük kafelerde kokteyl için kırık kuru buz yapmakta kullanabilirsiniz - Kırık buz makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...