2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Filtre Kahve Makinası Tableti

İmalatçısından en kaliteli filtre kahve makinası tableti çeşitleri en uygun filtre kahve makinası tableti toptan filtre kahve makinası tableti satış listesi filtre kahve makinası tableti satıcısı telefonu 0212 2370759
Filtre Kahve Makinası Tableti PULY-CAFF BREW-TABS:Endüstriyel kahve makinalarındaki kahve artıklarını temizlemekte kullanılan bu filtre kahve makinası tableti aynı zamanda kötü kokuları da ortadan kaldırıp mükemmel bir kahve sunumuna katkı sağlar - Filtre kahve makinası tableti satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 246,62 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Filtre Kahve Makinası Tableti PULY-CAFF BREW-TABS

* Filtre kahve makinaları için 20 mm kalibre edilmiş tablet deterjan - Filtre kahve makinası tableti satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Kahve artıkları ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır
* 120 tablet 4 gram - Filtre kahve makinası tableti satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Filtre Kahve Makinası Tableti PULY-CAFF BREW-TABS:Endüstriyel kahve makinalarındaki kahve artıklarını temizlemekte kullanılan bu filtre kahve makinası tableti aynı zamanda kötü kokuları da ortadan kaldırıp mükemmel bir kahve sunumuna katkı sağlar - Filtre kahve makinası tableti satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...